Postupový klíč závodníků MSK na MČR 2024

Informace - Rámcové OZ ZHVB 2024-2025 - ZDE

Registrační listy - kolektiv MH + registrační list - sportovní oddíl

Vážení vedoucí,
připomínám odevzdání registračních listů mladých hasičů a sportovního oddílu do 31.1.2024.
Registrační list SPORTOVNÍHO ODDÍLU - všechna SDH, která mají sportovce mají povinnost odevzdávat každý rok.
Vyplněné údaje musí souhlasit jak s údaji - sportovci, které uvádíte v evidenci SDH, tak s rejstříkem sportu, kde máte všechny tyto sportovce zaregistrované.
Registrační list KOLEKTIVU MLADÝCH HASIČŮ - beze změny, stejný jako minulý rok.

Přílohy:

Směrnice sportovních oddílů
Manuál k vyplnění registračního listu kolektivu MH

Požární ochrana očima dětí 2024

Vážení vedoucí,
stejně jako v minulých letech, tak i v roce letošním proběhne Výtvarná a literární soutěž "Požární ochrana očima dětí a mládeže 2024".
Jedná se o jubilejní 50. ročník a do soutěže byly přidány nové kategorie - komix a počítačová modelace.
Termín odevzdání prací na OSH Ostrava je do 29. 2. 2024.
Velmi se nám osvědčilo vyhodnotit zvlášť práce v kategorii SDH a dát tak šanci uspět i hasičským dětem.
Rozhodli jsme se proto postupovat i letos stejně a kategorii SDH dále vyhodnocovat zvlášť.
Ve výtvarné a literární části vyhodnotíme kromě 3 nejlepších děl, také 3 nejlepší díla pouze z prací odevzdaných kolektivy mladých hasičů. Autoři těch prací získají drobné ocenění a diplom. Každé zapojené SDH, které odevzdá min. 3 práce se navíc může těšit na drobnou odměnu a pamětní list. Toto ocenění předáme opět v rámci vyhodnocení okresního kola hry Plamen a soutěže dorostu.
V příloze Vám zasílám informace k soutěži a tabulku pro zápis výsledků. Nezapomeňte zde prosím uvést i celkový počet zapojených dětí ve vašem SDH. Přikládám také souhlas se zpracováním údajů, v případě, že byste chtěli soutěž předat do škol, školek či jiných organizací. Členové SDH tento souhlas vyplňovat nemusí.
Předem děkuji za Vaši podporu v propagaci této akce a věříme, že vyhodnocení v kategorii SDH bude větší motivací pro zapojením kolektivu mladých hasičů.
Tato informace již odešla i na starosty SDH.

Přílohy:

Metodický pokyn - POODM 2024